معرفی خدمات هوم فرانس در رسانه انتخاب

می 16, 2021
0 دیدگاه
شرکت هوم فرانس Home France

خرید ملک در فرانسه برای ایرانیان مقیم ممکن است کمی سخت و دشوار باشد. هر چه باشد، سرمایه گذاری ارزی در اروپا نیازمند طی کردن مراحل قانونی متعددی است که خودتان باید پیگیر آن باشید. به منظور این که بتوانید مراحل قانونی را طی کنید، می‌بایست کارهای قانونی اقامت اروپا را مهیا کنید تا انجام این پروسه برای شما میسر باشد. بهترین راه حل برای سرمایه گذاری در کشورهای اروپایی از طریق خرید ملک، انتخاب مجموعه‌های معتبر است که تخصص کافی و لازم را دارند و بتوانند درست و اصولی به شما مشاوره بدهند. مشاوره‌ای که عملی باشد و صرفا برای شما هزینه تراشی نکند و منجر به رویا پردازی نشود. نگران نباشید، مجموعه‌های معتبری هستند که شرایط خرید ملک در فرانسه و اقامت در این کشور اروپایی را فراهم کرده اند. شرکت هوم فرانس Home Fraance، یکی از این مجموعه‌ها است که توانسته است خرید ملک با اقامت فرانسه را برای متقاضیان فراهم کند. پیشنهاد می­‌کنیم تا پایان این مطلب همراه ما باشید تا درباره این موضوع به طور کامل صحبت کنیم.

خرید ملک در فرانسه با امکان اخذ اقامت

مسلم است که خرید ملک در فرانسه برای شهروندان سایر کشورها، متفاوت است. برای مثال، افراد ایرانی که قصد اقامت فرانسه را دارند، باید شرایط خاصی را در نظر داشته باشند. حداکثر مساحت لازم برای یک خانواده 4 نفره ایرانی که از دو فرزند و والدین تشکیل شده اند، 41 متر می‌باشد. قانون خرید ملک در این کشور اروپایی به این صورت است که حداقل 14 متر به سرپرست خانواده تعلق می‌گیرد. سایر اعضای خانواده نیز که اعم از همسر و فرزندان هستند، حداقل 9 متر به آن‌ها تعلق می‌گیرد. در مثالی که بیان کردیم، به حداقل مساحت برای هر نفر در خانواده اشاره کردیم.

توجه داشته باشید که شرایط مذکور برای این درج شده اند که اقامت فرانسه از طریق خرید ملک از نوع قانونی و مطابق با شرایط مهاجران باشد. در چنین شرایطی، شما نیاز به یک مشاور مالی مسلط به سرمایه گذاری ارزی در اروپا دارید که کارشناسان مجموعه‌ی معتبر و رسمی هوم فرانس Home France می‌توانند این نیاز شما را برطرف کنند. در ادامه با خدمات این مجموعه رسمی آشنا خواهید شد.

خرید ملک در فرانسه با امکان اخد اقامت

اقامت فرانسه از طریق خرید ملک با مجموعه رسمی Home France

خرید ملک در فرانسه نباید شما را از این امر غافل کند که مجموعه‌ مناسبی را برای پیگیری فرآیند خرید ملک در اروپا انتخاب کنید. مجموعه رسمی مانند هوم فرانس Home France که در تمامی مراحل پیگیری خرید ملک در کنار شما حضور دارد، می‌تواند بهترین انتخاب شما برای اقامت فرانسه از طریق خرید ملک باشد. مراحل خرید ملک در فرانسه به شرح ذیل هستند:

عقد قرارداد خرید مسکن با مجموعه رسمی Home France

به منظور خرید ملک در فرانسه باید با مجموعه Home France یک قرارداد رسمی عقد کنید تا هر دو طرفین در حین انجام معاملات، به منفعت خود دست پیدا کنند.

ارائه محتوای تصویری از بهترین اماکن مسکونی از سوی مجموعه Home France

خرید ملک در فرانسه بدون در نظر داشتن موقعیت مکانی‌های مناسب امکانپذیر نیست. به همین خاطر، مجموعه هوم فرانس Home France با تجربیاتی که در حین فعالیت تجاری خود دارد، اطلاعات کاملی را از اماکن مسکونی مناسب به شما ارائه می‌کند. در این مرحله سعی می‌شود تا بهترین مکان‌ها و مطابق با خواسته شما ارائه شود. به صورتی که چندین عکس و ویدئوهایی کاملا حقیقی از موقعیت مکانی و امکانات آن خانه به شما نشان داده خواهد شد. همچنین، صحت اسناد اداری خانه‌های مطابق با خواسته شما بررسی می‌شود و در پی آن، شما می‌توانید یک مورد را انتخاب کنید.

انتخاب ملک در کشور فرانسه

انتخاب ملک در کشور فرانسه دومین قدمی است که باید برای خرید ملک و اقامت اروپا انجام دهید. به این نکته توجه داشته باشید که حداقل 14 متر از محیط مسکونی به سرپرست خانواده تعلق دارد. به سایر اعضای خانواده هم حداقل 9 متر تعلق می‌گیرد. اگر یک خانواده سه نفری دارید که می‌خواهید از طریق خرید ملک، اقامت فرانسه را هم داشته باشید؛ حداقل باید به دنبال خانه‌ای باشید که 32 متر باشد. در غیر اینصورت، شرایط اقامت در اروپا به شما تعلق نخواهد گرفت.

عقد پیش قرارداد بین خریدار و فروشنده

عقد پیش قرارداد بین خریدار و فروشنده بدون دریافت مبلغی پول، یکی از مراحل خرید ملک در فرانسه است. در این مرحله شما یا طرف مقابل‌تان، این حق را دارد که قرارداد را فسق کند. در صورتی که هیچ کدام از طرفین، تمایلی به فسخ قرارداد نداشته باشند، مراحل بعد اقامت فرانسه از طریق خرید ملک طی خواهد شد. پس تا جایی که می‌توانید در این مرحله به همه مفاد قرارداد توجه کنید؛ چون با گذشت حداکثر 2 هفته، اگر یکی از طرفین موافق نباشد، ملزم است تا مبلغی را به عنوان جریمه پرداخت کند.

استعلام اداری در کشور فرانسه

در این مرحله از خرید ملک در فرانسه باید صحت اطلاعات ارائه ‌شده برای ملک مسکونی تایید شود. به همین خاطر، حداکثر 2 ماه زمان نیاز است تا اسناد ملک تایید شود. علاوه براین، در این مرحله به شرایط خرید ملک در این کشور توجه می‌شود تا صحت معامله عقد شده برقرار شود.

موافقت اقامت فرانسه از طریق خرید ملک

پس از بررسی شرایط طرفین در عقد قرارداد خرید ملک در فرانسه، مهر تاییدی از سوی اداره ثبت این کشور دریافت خواهید کرد. خوب است بدانید که رسیدن به این مرحله برای افرادی که مجموعه هوم فرانس Home France (www.HomeFrance.com) را انتخاب کرده اند، نزدیک به 100 درصد است.

صدور سند شش دانگ رسمی برای خریدار ایرانی

به طور معمول، بین زمان انتخاب و اتمام مراحل خرید ملک در فرانسه و دریافت سند شش دانگ، 2 ماه فاصله است. البته تجربه متقاضیان برای خرید ملک در کشور فرانسه نشان داده است که این زمان می‌تواند کمتر یا بیشتر هم باشد. صدور سند شش دانگ و دایمی به منزله تایید خرید ملک و اقامت فرانسه است. در حقیقت شما به موجب خرید ملک در کشور فرانسه توانسته اید از مزایای این کشور بهره‌مند شوید.

ارائه مدارک و اسناد مربوط به ملک به شما

اکنون که توانسته اید تا پروسه خرید ملک در فرانسه را انجام بدهید، می‌بایست مدارک مربوط به ملک را دریافت کنید. هر چه باشد، شما مالک هستید و باید اسناد ملک را داشته باشید. دارا بودن اسناد ملک به شما کمک می‌کند تا با خیال راحت به راه‌های سرمایه گذاری ارزی در اروپا فکر کنید و این فرآیند را به طور استاندارد پیگیری نمایید.

برای تحقق رویای قدم زدن در پاریس همین الان تماس بگیرید:02126216825

خرید ملک در فرانسه با امکان اخد اقامت

منبع خبر : انتخاب

ارسال دیدگاه

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.