معروف‌ترین نمایشگاه‌های تجاری و هنری فرانسه

می 20, 2022
0 دیدگاه
نمایشگاه‌های تجاری وهنری فرانسه

آنچه در این نوشتار مورد بررسی قرار میگیرد.

معروف‌ترین نمایشگاه‌های فرانسه

در این مقاله معروف ترین نمایشگاه‌های فرانسه اعم از تجاری و هنری مورد بررسی قرار میگیرند. فرانسه؛ کشوری که با توجه به توسعه و گذشته هنری خود هم مهدِ صنعت به شمار می‌رود و هم مهدِ هنر. هوم فرانس قصد دارد تا در این مطلب به معرفی نمایشگاه‌های برتر تجاری و رمزآلود هنری کشور فرانسه بپردازد. ابتدا نمایشگاه‌های تجاری برتر فرانسه در سه سال اخیر را بررسی می‌کنیم.

ده نمایشگاه برتر تجاری فرانسه در سه سال گذشته را می‌شناسید؟

نمایشگاه های تجاری فرانسه
 • VivaTechnology

Jun 17, 2021, Paris زمان و مکان برگزاری:

این نمایشگاه با دارا بودن بیش از 20 آزمایشگاه نوآوری، فرصتی استثنایی برای دیدار با بهترین مدیران صنایع موفق دنیاست. تکنولوژی به‌عنوان یکی از چالش‌های موردنیاز همراه باید در جهت پیشرفت و توسعه باشد. نمایشگاه Viva Technology به‌دنبال یافتن راهکارهای توسعه کسب‌وکارهای دنیای امروز می‌گردد.

 • E-marketing

Jun 22, 2021, Parisزمان و مکان برگزاری:

بازاریابی الکترونیکی یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های حوزه تجارت الکترونیک و بازاریابی دیجیتال دنیا محسوب می‌شود.. این رویداد بزرگ با حضور صدها بازدیدکننده در نمایشگاه Porte Versailles پاریس برگزار می‌شود و مکانی برای نمایشِ آخرین خدمات و محصولات دنیای دیجیتال است. حضور در این نمایشگاه برای تمامی شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات اینترنتی فرصت بزرگی خواهد بود.

جهت کسب اطلاعاتی در مورد نحوه اخذ اقامت فرانسه، بر روی لینک کلیک کنید.

معروف ترین نمایشگاه‌های فرانسه
 • Web2Day

Jun 5, 2019, Nantesزمان و مکان برگزاری:  

این نمایشگاه میعادگاه فن‌آوری‌های نوین و فرصت دیدار با استارتاپ ها، سرمایه‌گذاران، رسانه‌ها و Influencers در یک فضای استثنایی و آرام است. وجود 200 کنفرانس و کارگاه، 300 سخنران از سراسر جهان و مسابقات استارتاپی سبب شده است تا         Web2day  نقطه عطف شکوفایی دنیای دیجیتال به‌شمار رود پس حضور در آن را نباید به هیچ عنوان از دست داد!

 • Maison & Objet

Sep 9, 2021 , Villepinteزمان و مکان برگزاری:

اگر طرفدار دکوراسیون، طراحی، مبلمان، لوازم جانبی، منسوجات و ظروف هستید، این نمایشگاه بزرگترین مکان سیاحتی برای خواهد بود تا در کنار مشاهده به‌روزترین‌های این صنعت، ایده‌های خود را نیز به اشتراک بگذارید.

برای آشنایی با سرمایه گذاری در فرانسه و شرایط آن، مقاله مربوطه را مطالعه فرمایید.

 • Salon Des Entrepreneurs

Jun 17, 2020, Lyonزمان و مکان برگزاری:

موسسان، خریداران، شرکت‌های نوپا، رهبران و ایجادکنندگان مشاغل کوچک، همه و همه در بزرگترین گردهمایی کارآفرینان در Auvergne-Rhône-Alpes  شرکت می‌کنند!
این نمایشگاه مکانی بی نظیر برای ایجاد مشاغل، توسعه شبکه و اشتراک تجارب کارآفرینان بزرگ است.

 • Paris Retail Week

Sep 28, 2021 , Parisزمان و مکان برگزاری:

هفته خرده فروشی پاریس، بخش تجارت الکترونیکی‌ای را که به راهکارهایی برای بازرگانان الکترونیکی اختصاص دارد، ارایه می‌دهد؛ از بازاریابی دیجیتال  گرفته تا لجستیک.
حضور بیش از 600 شرکت شرکت و 40 هزار خریدار، این نمایشگاه‌ها را به یکی از تحریک برانگیزترین مکان‌های مورد علاقه تجار مبدل کرده است.

برای کسب اطلاعاتی در مورد هزینه های تحصیل در فرانسه، مقاله مربوطه را مطالعه فرمایید.

 • UNLEASH World Conference and Expo

Oct 20, 2020 , Parisزمان و مکان برگزاری:

جدیدترین و بزرگترین نمایشگاه جهان در مورد آینده کار و فناوری نیروی کار بودن که مکانی برای گردهمایی مسوولان، بینندگان و Influencers بیش از 120 کشور دنیا است.

 • Paris Games Week

Oct 30, 2019 , Parisزمان و مکان برگزاری:

هفته بازی‌های پاریس؛ بزرگترین نمایشگاه بازی فرانسه که در 3 نمایشگاه برتر بین‌المللی بازی قرار دارد. از بازی‌های کلاسیک‌ عالی گرفته تا نوآوری‌های فناوری.
هفته بازی‌های پاریس رویدادی فراتر از نمایشگاه معمولی بوده و سازندگان، ناشران، استودیوها و تولیدکنندگان بازی‌های مفرح همگی در این نمایشگاه دورهم جمع شده‌اند. هفته PARIS GAMES همچنین شامل بازی‌های ساختِ فرانسه، جام جهانی الکترونیک ورزشی (ESWC)، کتابفروشی بازی‌های ویدیویی و مشاغل مربوط به حوزه بازی است.

 • Forum Labo

Oct 5, 2021, Parisزمان و مکان برگزاری:

در این نمایشگاه غرفه داران محصولات، راهکارها و نوآوری‌های خود در زمینه‌های تحقیق، تجزیه و تحلیل و کنترل بخش‌های صنعت از بیوتکنولوژی گرفته تا محیط زیست، دارو، مواد آرایشی، مواد غذایی و کشاورزی را ارائه می‌دهند. این رویداد بی‌نظیر کاملاً توسط حرفه آزمایشگاه مدیریت شده و حضور در آن به لطف برنامه‌های جذاب، بسیار سودمند خواهد بود.
به‌عنوان یک غرفه‌دار، آزمایشگاه Lab’Meetings به شما این امکان را می‌دهد تا با بازدیدکنندگان ارتباط ویژه و موثری را داشته باشید. همچنین این نمایشگاه به مکانی برای کشف تأمین کنندگان جدید و راهکارهای خاص ایده‌آل برای بازدیدکنندگان مبدل شده است.

 • SITL Paris – Int. Week of Transport and Logistics

Apr 13, 2021, Parisزمان و مکان برگزاری:

نمایشگاهSITL  اروپا تنها رویدادی است که تمام زمینه‌های حمل و نقل و تدارکات را به نمایش می‌گذارد.
همه تخصص‌ها از طریق جلسات کنفرانس موضوعی و مناطق جلسات تجاری ارائه می‌شوند.
جدیدترین راهکارهای تدارکات به لطف 100 جلسه کنفرانس تخصصی توسط کمیته راهبری با کیفیت بالا‌ و مهارت تمام عیاری ارایه خواهند شد.
این گردهمایی قدیمی بیش از 30 سال است که همه بازیکنان حمل و نقل و تدارکات را در سراسر فرانسه گرد هم آورده و به لطف رویکرد منحصر به فرد کاربر محور خود در سطح جهانی نیز گسترش یافته است.
برای بازدیدکنندگانی از جمله مدیران حمل و نقل و لجستیک، تدارکات و زنجیره تامین در خرده فروشی‌، توزیع و سایر بخش‌های صنعتی‌،SITL  مکانی برای تهیه منابع‌، کشف راه حل‌های نوآورانه در بازار و کسب اطلاعات در مورد بهترین روش‌ها و تکنیک‌های افزایش عملکرد محسوب می‌شود.

در بخش دوم، به سراغ معرفی برترین نمایشگاه‌های هنری فرانسه در سال جاری میلادی می‌رویم و پنج نمایشگاه برتر این حوزه را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

برترین نمایشگاه های هنری فرانسه در سال 2021

نمایشگاه‌های تجاری وهنری فرانسه
 • ‘Boire avec les Dieux’ (‘Drinking with the Gods’), Cité du Vin, Bordeaux

حدود 50 اثر باستانی از موزه لوور و موزه ملی باستان شناسی آتن و همچنین سه اثر تاریخی که به‌طور خاص توسط هنرمندان خیابانی طراحی شده اند، در نمایشگاه‌های فرانسه در تابستان Cité du Vin  قابلِ مشاهده هستند. این نمایشگاه سعی دارد تا موضوع خاصِ پیوندهای تمدن یونانی-رومی را با موضوعات انسانی مانند نوشیدن شراب پیوند بزند. در این مجموعه شما با چهره‌های خدایان اساطیری یونان مانند دیونیسوس؛ خدای ثروت و آیین‌های مربوط به آنان آشنا خواهید شد.

 • ‘She-Bam Pow POP Wizz! The Amazons of Pop’, MAMAC, Nice

به مناسبت سی امین سالگرد موزه شهر نیس، این نمایشگاه از آثار جنبش پاپ که نیمه دوم قرن 20 را متحیر کرد، تجلیل می‌کند. به‌طور گسترده، این نمایشگاه رابطه‌ی بین رئالیسم نوین و هنر پاپ را از طریق کار فرانسوی آمریکایی نیکی دو سنت فال برجسته کرده و بر سهم زنان اروپایی و آمریکای شمالی در این حرکت هنری تأکید می‌کند.

برای آشنایی با شرایط خرید ملک در فرانسه، بر روی لینک کلیک کنید.

 • ‘Sur le Fil: L’art tissu des collections de Daniel Cordier et des Abattoirs’, Toulouse Abattoirs

چین‌دار‌، کشیده‌، بافته‌، گل‌دوزی‌، نقاشی‌، برش! ما از هر زاویه ای به پارچه علاقه مند هستیم!
بخش عمده ای از آثار به نمایش درآمده در نمایشگاه‌های فرانسه، از مجموعه هنرمند معروف “دانیل کوردیر” است که 550 اثر به موزه ملی مدرن- مرکز این موزه اهدا کرد. آثار این هنرمند با قرارگرفتن در کنارِ آثار هنرمندان معاصر و ارایه همزمان، محیطی بی‌بدیل را برای علاقه‌مندان به پارچه پدید آورد.

 • ‘Côté Jardin: from Monet to Bonnard’, Musée des Impressionnismes, Giverny

اگرچه موضوع باغ قبلاً در نمایشگاه‌های متعددی مورد بررسی قرار گرفته است اما Musée des Impressionnismes  در Giverny  زاویه دید جدیدی را در یک نمایش منحصر به فرد و پر احساس ارائه می‌دهد. این نمایشگاه تلاش می‌کند تا حساسیت نقاشان امپرسیونیست و نابیس را نسبت به باغ‌ها آشکار کند. همچنین این نمایشگاه رویکردهای “آگوست رنوار”، “کلود مونه”، “ادوارد ویلار” و پیر بونارد را با یکدیگر مقایسه می‌کند.

 • ‘Giorgio Griffa: Wonders of the Unknown’, LaM Lille

این نمایشگاه شهر لیل با نزدیک به 100 اثر نقاشی که اکثر آن‌ها هرگز یا به ندرت به نمایش گذاشته نشده‌اند‌، از بازدیدکنندگان دعوت می‌کند تا چهره اصلی صحنه هنری ایتالیا را کشف کنند.
بوم‌، لمس و رنگ سه پایه اساسی جورجیو گریفا؛ هنرمند که اکنون 80 سال دارد، است.
گریفا از همان روزهای ابتدایی به آرته پوورا نزدیک بود و او با استفاده از حرکات ساده و و تکرار تغییرات ظریف نشانه‌ها و رنگ‌ها، یک زبان تصویری شاعرانه مخصوص به‌خود را خلق کرده است.

با هم تعدادی از نمایشگاه‌های فرانسه را بررسی کردیم اما مطمئنا این کشور رویدادهای بی‌شمار دیدنی دیگری را نیز برای نمایش دارد. پس پیشنهاد ما، مطالعه مجله خبری وبسایت هوم فرانس و پیگیری مستمر اتفاقات جدید در فرانسه است.

ارسال دیدگاه

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.