سوالات متداول

شما میتوانید با حداقل 90 هزار یورو در فرانسه صاحب ملک شوید.

بله – با خرید ملک امکان اخذ اقامت کشور فرانسه مقدور می باشد اما قبل از هرچيز بايد اين نكته ي مهم  به اطلاع متقاضي محترم رسانده شود كه صرف خرید ملک هیچگاه به تنهايي منجر به اخذ مجوز اقامت فرانسه نخواهد شد ، با خرید  ملک و داشتن شرایط لازم امکان اخذ اقامت یکساله را خواهید داشت . جهت اطلاع بیشتر از شرایط لازم با ما تماس بگیرید.

بله . با خرید ملک در فرانسه ، چه برای افراد فرانسوی و چه خارجی سند دایم شش دانگ ملک صادر میشود.

هرگونه معامله ملک بدون هماهنگی با اداره ثبت رسمی فرانسه غیرقانونی و فاقد اعتبار می باشد همچنین متقاضیان برای انجام معامله مطمین و کارشناسی شده فقط از طریق آژانس های املاک رسمی میتوانند اقدام به خرید بکنند و معامله از طریق شرکت ها و موسسات متفرقه غیرممکن و غیر قانونی می باشد. جهت استعلام از قانونی و رسمی بودن آژانس های املاک در فرانسه میتوانید با مراجعه به سایت زیر که متعلق به اداره بازرگانی فرانسه بخش املاک و مستغلات می باشد نام آژانس مورد نظرخود را وارد و از وجود و قانونی بودن آن اطلاع حاصل فرمایید.

www.professionnels-immobilier.cci.fr

از زمان انتخاب و تایید ملک تا زمان صدور سند حداقل 45 روز و حداکثر دو ماه و نیم زمان بر است . اکثر معاملات در صورت تکمیل بودن مدارک خریدار در کمتر از دو ماه منجر به صدور سند خواهد شد.

بله – پس از خرید ملک و بعد از تایید پروسه اقامت و صدور کارت اقامت ، خریدار می تواند اقدام به افتتاح حساب بانکی در شهر و محلی که صاحب ملک است بکند.

با توجه به وسعت و پهناوری کشور فرانسه ، مشاورین ما بر اساس شرایط و نیاز و بودجه شما اقدام به پیشنهاد و معرفی شهرهای متناسب با شرایط تان خواهند کرد .

در فرانسه آپارتمان های با قدمت و عمر تا صد سال به راحتی خرید فروش ميشوند و هیچ مشکلی از نظر استحكام بنا و ساير موارد ندارند چرا كه در اين كشور ، نظارت دقيق و سخت گيرانه اي بر ساخت ملك اِعمال ميگردد. و خريد و فروش ساختمان هاي با سن بالا رایج است. همچنین محل و موقعيت ملك و نيزنیاز به تغییرات داخل ساختمان و نو بودن یا نبودن درون ساختمان تاثير زيادي بر روی قیمت دارد. ضمناً اگر بازسازی توسط خود مالك انجام شود با هزینه اي مناسب تر و طبق نظر و سلیقه شخصی انجام ميگردد و خوشايند تر و به صرفه تر است و در این فرایند آژانس رسمی مسکن  HOME FRANCE قادر به کمک و همکاری با شما خواهد بود.

خیر – امکان خرید ملک با وام برای افرادی که در فرانسه حساب بانکی ، شغل با حقوق کافی  ندارند میسر نمیباشد و تنها راه خرید با پرداخت کامل می باشد.

سرمایه‌گذاری خرید ملک در فرانسه با هوم فرانس

در صورت نیاز به هر گونه مشاوره با ما تماس بگیرید

هوم فرانس مشاور شما در خرید ملک در فرانسه

خرید ملک

دریافت اقامت فرانسه از طریق خرید ملک

خدمات غیر حضوری در فرانسه

مشاوره رایگان

تماس با ما