بازسازی ملک در فرانسه

ژوئن 8, 2022
0 دیدگاه
باید ها و نباید های بازسازی ملک در فرانسه

آنچه در این نوشتار مورد بررسی قرار میگیرد

بایدها و نبایدهای بازسازی ملک در فرانسه

در این مطلب، قصد داریم تا علاوه بر موارد مهم در بازسازی ملک در فرانسه، راهکارهای اصولی کاهش و مدیریت هزینه‌ها را نیز برای شما بازگو کنیم .جالب است بدانید که هزینه خرید از راه دور ملک در فرانسه می‌تواند ۳۰ تا ۴۰ درصد بر هزینه خانه بیافزاید پس راه‌حل کنترل هزینه‌ها، استفاده از مشاوران و کارگزاران هوم فرانس برای خرید ملک در فرانسه است.

بازسازی ملک در فرانسه

هزینه بازسازی یک ملک فرانسه چقدر است؟

مهمترین نکته در هنگام خریدِ خانه قدیمی، اطمینان از مناسب بودن ساختار و زیرساخت‌ها جهت بازسازی می‌باشد. بررسی دیوارها، سقف‌ها و کف بسیار حائز اهمیت بوده که با مشاهده نکاتِ دیگری مانند رطوبت، ترک‌خوردگی و غیره تکمیل خواهد شد.
.هزینه‌های بازسازی ملک در فرانسه بر سه نوع است:

  • بازسازی کوچک: شامل خدماتی مانند نقاشی، تمیزکاری کف و سقف که معمولا حداقل 150 یورو بر متر مربع هزینه دارد.
  • نوسازی متوسط: شامل خدماتی مانند ساخت آشپزخانه جدید، حمام جدید، پنجره نو، دیوارهای جدا کننده، برق و لوله کشی که معمولا از 250 یورو بر متر مربع هزینه دارد.
  • بازسازی بزرگ: شامل خدماتی مانند بازسازی کامل، برق کشی جدید، تعویض پنجره ها و لوله کشی مجدد، اصلاح ساختار و بازسازی زیرساخت‌های عمیق که معمولا 600 یورو بر متر مربع هزینه خواهد داشت.

جهت آشنایی با نحوه خرید ملک در فرانسه بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

بهترین راه برای درکِ دقیق و صحیح هزینه، مشورت با یک معمار در مراحل اولیه پروژه می‌باشد. مهمترین نقش یک معمار دستیابی به بهترین نتایج ممکن با بودجه و منابع موجود است اما معمار نقشِ ثانویه‌ای مانند پیش‌بینی ریسک پروژه و شناسایی هر مسئله‌ای موثر بر بودجه یا جدول زمانی پایان کار را نیز دارد. در مجموع می‌توان گفت که نقش معمار نه تنها زیباسازی، بلکه واقعی‌کردن برنامه‌ها و ارائه یک نتیجه نهایی موفق است.

حال سوالی که اکثرا در ذهن شما نقش می‌بندد این است که من بودجه کمی دارم، حال چه چیزی را باید ابتدا در املاک خود بازسازی کنم؟
در اکثر مواقع این خانه خواهد بود که پاسخ را به شما می‌دهد؛ اولین فضایی که باید بازسازی شود ممکن است بخش خاصی از یک اتاق خاص، نمای خاصی از باغ یا نور بی نظیر در خانه باشد.

شرایط بازسازی ملک در فرانسه

همه موارد مذکور می‌تواند دلیل شروع شما باشد اما توصیه اکید ما، صرفِ بیشترین هزینه در مناطقی است که بیشتر وقت خود را در آنجا می‌گذرانید. بعضی از افراد ممکن است یک اتاق نشیمن دنج و با یک شومینه زیبا را ترجیح دهند و بعضی دیگر احساس کنند که آشپزخانه مهمترین مکان در خانه است. شما باید عمیقاً به آنچه شما و خانواده در درون دیوارهای آن احساس می کنید، گوش فرا دهید.

بر فرض مثال در جنوب فرانسه، مردم وقت خود را صرف زندگی در خارج از خانه می‌کنند و از آب و هوای زیبای آن لذت می‌برند، بنابراین سرمایه‌گذاری در یک تراس و باغ زیبا مهم است. همچنین، سرمایه‌گذاری در گیاهان و درختان برای آنان نیز اهمیت خاصی دارد. یکی دیگر از مواردِ مهم، توجه به بازسازی داخلی خانه است که در ادامه، Home France  چندین نکته جالب را در این خصوص به شما خواهد گفت.

در فرانسه موسسه‌ای به نام EMMAUS وجود دارد که در آن می‌توانید مبلمانِ دست دوم را با قیمت‌های باورنکردنی خریداری کرده و حتی همه عواید آن به افراد بی‌خانمان اهدا کنید.

بنابراین اگر بودجه شما واقعاً اندک است، باز هم می‌توانید در فرانسه، کارهای زیادی با آن انجام دهید. اما همیشه آنچه را خریداری می‌کنید با هم ترکیب کرده و از وسوسه پرکردن فضا نیز خودداری کنید. یکی از بدترین اقدامات بازسازی، هدر دادن پول برای خرید مبلمان و زیورآلات به دلیل خالی بودن اتاق است.

به قول یک طراح معروف انگلیسی: "در خانه خود چیز زیبایی نگه ندارید که نمی‌دانید مفید خواهد بود یا نه".

  • آیا برای بازسازی یک ملک در فرانسه نیاز به گرفتن پروانه ساخت دارم؟ 
نحوه بازسازی ملک در فرانسه

خیر، بسته به پیچیدگی بازسازی ممکن است نیازی به پروانه نداشته باشید.

جهت آشنایی با شهرهای فرانسه و نحوه زندگی در آنها، مقاله مربوطه را در سایت مطالعه فرمایید.

در فرانسه، هر شهر دارای “Plan Local d’Urbanisme” است که معمولاً PLU نامیده می‌شود و سندی شامل تمام قوانینِ مربوط به ساخت و ساز ملک در آن منطقه خاص است. بنابراین تمامی جزئیاتی مانند ارتفاع خصوصیات، نوع ساختمان، موارد استفاده از ساختمان، مصالح قابل استفاده، فاصله بین ساختمان‌ها، سطوح مجاز و ممنوع را می‌توانید از آن استخراج کنید. کارشناسان هوم فرانس، امکان ارسال PLU را برای شما فراهم خواهند کرد که با توجه به منطقه شما، امکان بازسازی داخلی را معلوم می‌کند.

نکته دیگر این است که برخی از خانه‌های قدیمی متعلق به فرانسوی Patrimony هستند و برای استفاده از برخی از تکنیک‌های خاص بازسازی توسط بسیاری از محدودیت‌ها مانند شرکت های خاص محافظت می‌شوند.

بهترین راه برای یافتن پاسخ‌های دقیق پرونده شما، تماس با هوم فرانس و دریافت نتیجه نهایی تحت عنوان “Certificat d’Urbanisme”  است که به تفصیل آنچه را می‌توان در قطعه خاصی از زمین بنا کرد و محدودیت‌های اعمال شده را توصیف می‌کند و اساسِ امکان‌پذیری پروژه شما را تشکیل می‌دهد.

برای کسب اطلاعاتی در رابطه با انواع ویزای شینگن و نحوه اخذ آنها، بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

نکته خوب دیگر این است که با معمارانِ محلی فرانسوی نیز تماس بگیرید. ما اغلب برای تهیه نقشه‌هایی برای فروشِ املاک “دشوار” با آژانس‌های املاک محلی کار می‌کنیم. Home France به خریداران کمک می‌کند تا توانایی واقعی یک ملک را مشاهده کنند. به ما اعتماد کنید زیرا هر چقدر بیشتر در اطراف منطقه بمانید و با همسایگان صحبت کنید، بیشتر فرصت پیدا کردن خانه آینده خود را پیدا خواهید کرد.

اما سوال اصلی اینجاست که آیا من واقعا به یک معمار در فرانسه نیاز دارم؟ آیا نمی‌توانم همه این کارها را خودم انجام دهم؟ چگونه می‌توانم شخصی را پیدا کنم که پروژه را برای من در فرانسه مدیریت کند؟

از نظر قانون در فرانسه، هر ساخت و ساز بزرگتر از 150 متر مربع باید توسط یک معمار هدایت شود اما برای خانه‌های کوچکتر از آن، مطالعه و بررسی PLU کافی خواهد بود. کارشناسان هوم فرانس با ارسال چکیده PLU، شما را از شرِ پروسه‌های طولانی و پیچیده بازسازی منزل رها خواهند کرد.

ما در هوم فرانس ناشناخته‌ها را شناخته‌ایم.

هزینه بازسازی ملک در فرانسه

چگونه اطمینان حاصل کنیم که هزینه های بازسازی بیش از بودجه نیست؟
تنها راه برای اطمینان از اینکه هزینه پروژه شما بیش از حد انتظار نخواهد بود، صرفِ زمان مناسب در مرحله آماده سازی است. دقیقاً به منظور جلوگیری از شگفتی‌های بد ساخت‌وساز‌، تمامِ جزئیات پروژه را باید طراحی و مطالعه کنیم. تنها دلیل هزینه‌های اضافی، کمبود اطلاعات است پس برای جلوگیری از هرگونه اضافه بودجه، جزئیات جزئی پروژه را با دقت بررسی و سپس درست هزینه کنید.

مهمترین توصیه‌ای که می‌توان به کسانی که مشغول پروژه بازسازی ملک در فرانسه هستند کرد، در مورد جدول زمانی است؛ اتفاقات خوب برای جمع شدن زمان بر خواهند بود. مشتریان اغلب تمایل طبیعی دارند که در اسرع وقت به خانه جدید خود نقل مکان کنند که این کاملاً قابل درک است، اما وقتی محدودیت‌های مصنوعی را روی پروژه قرار دهید، اتفاقات بدی می‌افتد پس صبور باشید و با برنامه‌ریزی اصولی جلو بروید.

هنگامی که شما به جدول زمانی فشار می‌آورید، منجر به ایجاد میانبر خواهید شد که با وجود تسریع امور، عواقب ناخواسته بدی ممکن است داشته باشند.

برای کسب اطلاعاتی در رابطه با کافه های معروف فرانسه،  مقاله مربوطه را مطالعه نمایید.

به‌عنوان مثال، هنگامی که در فرانسه در حال بازسازی خانه‌ای هستید، یک اتفاق طبیعی وجود دارد و آن است که اگر شما به سازنده فشار آورید تا او با پروژه‌های دیگری که در حال انجام است، شروع به کار در پروژه شما کند. نهایتا تمرکز او از دست خواهد رفت و به جای اینکه 100٪ بر روی ساخت شما تمرکز کند، به همه کارهای دیگری که باید به پایان برساند، فکر خواهد کرد پس بازسازی نیازمندِ بهینه‌سازی فرایند ساخت نبوده و باید با حوصله و اصولی پیش رود.

بنابراین توصیه اکید هوم فرانس به شرکت مردم در پروژه بازسازی در صورت داشتن زمان و حوصله کافیست. اگر با این دید، بازسازی را شروع کنید، استرس و احساسات منفی زیادی را از خود دور خواهید کرد و مهمتر اینکه بودجه شما حفظ و چشم‌انداز پروژه محقق خواهد شد.

سعی کردیم تا در این مطلب، با زبانی خودمانی تمامی نکات بازسازی ملک در فرانسه را بررسی کنیم. همانطور که گفته شد، حضور یک کارگزار در خاکِ فرانسه کمک بسیار بزرگی خواهد بود پس در ارتباط با مشاوران ما، فرآیند بازسازی ملک خود در فرانسه را تسریع و تسهیل کنید.

ارسال دیدگاه

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.