وقتی می گوییم فرانسه،‌دقیقا از چه حرف می زنیم؟

فوریه 10, 2020
0 دیدگاه
خرید ملک در فرانسه | اقامت فرانسه از طریق خرید ملک| مهاجرت به فرانسه از طریق خرید ملک

وقتی می گوییم فرانسه،‌دقیقا از چه حرف می زنیم؟

 

راحت ­ترینش این است که از گوگل استفاده کنیم. بلافاصله می­ فهمیم فرانسه یک کشور شش ضلعی است که سه ضلعش کنار آب قرار دارد. مهم­ترین نمادش سه رنگ عمودی پرچم است که چندبار تغییر کرده. حدود 67 میلیون نفر جمعیت دارد و بزرگترین کشور اروپای غربی است.

گوگل مهربان­تر از این حرف­هاست. به همین چند نکته­ی کلی و ساده که کفایت نمی­کند. همین­طور لینک­ها را که باز کنید به شما می­گوید فرانسه با کشورهای بلژیک، آلمان، ‌سوئیس، ایتالیا ، اسپانیا ، موناکو ، آندورا و لوکزامبورگ هم مرز است و رشته کوه آلپ که زیباترین رشته کوه اروپاست در دل همین کشور تاریخی که الان صنعتی و مدرن است، محکم و استوار قرار گرفته. حتا می­توانید درباره­ ی رودخانه­ ی سن هم چیزهای پیدا کنید و بفهمید که این رودخانه­ ی معروف از آلپ زیبا سرچشمه می­گیرد و راه می­کشد تا پاریس.

وقتی کمی بیشتر متعجب می­شوید که تصویرتان از اروپای سرد و ابری ناگهان با یکی از همین جستجوهایتان به هم می­ریزد چون آب و هوای فرانسه معتدل است و جنگل­های سبز، طبیعتی روح­نواز را به سرزمین زیبای شش ضلعی هدیه داده که چهار فصل را می­شود در آن به آسانی تجربه کرد.

فرانسه جاذبه‌های دیدنی متعددی دارد، کشوری است که هر کسی با هر سلیقه ‌ای که به این کشور سفر کند، قطعا با خاطرات و تجربیات لذت ‌بخش باز می ‌گردد و یکی از مقاصد گردشگری محبوب در دنیا است ، حتما شما گردشگران فرانسه با شنیدن نام فرانسه به یاد انواع و اقسام پنیرهای لذیذ، برج ایفل و پیشخدمت‌ های اتوکشیده می‌ افتید، این کشور زیبا غذاهایی لذیذ، تاریخی غنی و پربار و فضایی دوست ‌داشتنی و رمانتیک دارد و فرانسه تاریخچه‌ غنی و پربار دارد که سبب شده در گوشه و کنار آن ، بناهای تاریخی، قلعه ‌ها و آثار معماری باشکوهی را ببینید که همگی نشانی از فرهنگ غنی این کشور بی‌نظیر هستند،

ارسال دیدگاه